Nasze Stowarzyszenie już po raz drugi współorganizowało biwak rehabilitacyjno-terapeutyczny dla rodziców i dzieci niepełnosprawnych, który odbył się w ośrodku MORiW w Rudniku. 
    Celem tego przedsięwzięcia była nie tylko forma rekreacyjna, ale również specjalistyczne zajęcia dla dzieci i ich mam. Zajęcia terapeutyczne prowadzone były przez specjalistów z Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych. Dziękujemy im za ogrom pracy jaką włożyli, by dzieci mogły świetnie się bawić.
    Sytuacje, z którymi muszą się zmierzyć mamy czuwając nad swoimi chorymi i niepełnosprawnymi dziećmi wymagają ogromnego wysiłku, dlatego żeby choć trochę umilić im czas, zajęły się nimi specjalistki od kobiecej urody – warsztaty kosmetyczne zapewniły im Panie: Anna Linkner, Sylwia Przedromirska z Salonu „Wellnes & Spa Madame”, Pani Magdalena Nadzieja z Salonu „Figaro” oraz Pani Magdalena Gronek „Mary Kay” a także o piękne fryzury zadbała Alicja Nowińska. Serdecznie dziękujemy, wszystkie Panie były z nami charytatywnie! 
    Szkolenie dotyczące skutecznego rozmawiania poprowadził coach Artur Kaniecki, zaś spotkanie z psychologiem Pani Alina Borkowska. O nasze podniebienia, smaczne jedzonko zadbał szef kuchni Marcin Kowalski i jego załoga z Hotelu Rudnik. Pan Marcin przygotował dla naszych dzieci świetną niespodziankę – wspólne pieczenie ciasteczek. Było pysznie, mniam.
    Kolejny już raz pomagała nam młodzież z gimnazjum Nr 5 – wolontariusze z klasy mundurowej. Serdecznie Im dziękujemy…Uwielbiamy Was!
      Dziękujemy Wam Kochani za waszą pomoc, życzliwość i czas, którym nas obdarowaliście.

„Officium officio provocatur”
/Życzliwość wywołuje życzliwość/

Wigilia jest zawsze wtedy, kiedy chcemy…!!!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2014 Stowarzyszenie Otwarte Serca w Grudziądzu - Wdrożenie i serwis: Studio113.pl