W dniu 10 listopada 2017 roku odbył się X Jubileuszowy, Grudziądzki Bal Charytatywny „…bo pomagać można nawet tańcząc, byle w rytmie serca”. Nasi kochani Goście, Darczyńcy poczuli ten rytm… i wytańczyli na pomoc dzieciom 104.185 zł.
  W tym roku pieniądze „pójdą” na remont i wyposażenie pomieszczeń w jednym z domów Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu. Każde dziecko zasługuje na bezpieczny, czysty i ładny dom. Wiemy jak ważna jest przestrzeń, w której żyjemy dla naszego samopoczucia. Projekt pomieszczeń jest już gotowy, wykonała go Pani Monika Miąskowiak z Archimorfoza.
  Kochani nasi Goście, Darczyńcy tegorocznego balu z serca Wam DZIĘKUJEMY!!! Dzięki Wam na twarzach naszych podopiecznych gości uśmiech i szczęście, które jest przykładem, że istnieje WIARA, NADZIEJA i MIŁOŚĆ. Są z nami ludzie o otwartych sercach. Serdecznie dziękujemy artystom i darczyńcom za wsparcie naszej akcji oraz Hotelowi Rudnik za pomoc w organizacji balu. 
„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste – Dziękujemy – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”.

Poniżej reportaż video oraz galeria zdjęć z balu:

http://i-tvm.pl/index.php?option=com_allvideoshare&view=video&slg=13-11-2017-rekordowy-x-grudziadzki-bal-charytatywny&Itemid=129

Wszelkie prawa zastrzeżone @ 2014 Stowarzyszenie Otwarte Serca w Grudziądzu - Wdrożenie i serwis: Studio113.pl